slubnydom.pl

Blog tematyczny o weselu i ślubie

Zakupy

Rocznica ślubu – jaki prezent kupić?

Rocznica ślubu – jaki prezent kupić?

Każda rocznica ślubu to wyjątkowy dzień i dlatego zawsze powinien być świętowany przez współmałżonków. Świętowanie rocznicy ślubu zawsze wiąże się ze wzajemnym obdarowywaniem się prezentami. O upominku dla jubilatów powinna też pomyśleć rodzina i przyjaciele. Zatem co kupić na rocznicę ślubu?

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla współmałżonka?

W związku z tym, że rocznica ślubu to zawsze wyjątkowy dzień, to również i prezent powinien być wyjątkowy. Ważne, aby był to upominek od serca. Dobrym pomysłem może być zatem przygotowanie czegoś samodzielnie. Prezent, który został wykonany własnoręcznie, zawsze budzi pozytywne emocje. Dodatkowo kreatywne prezenty zawsze się sprawdzają. Co można przygotować? Dobrym pomysłem może być oryginalny album ze wspólnymi zdjęciami.

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla obojga?

Kupno idealnego prezentu często nie jest łatwym zadaniem. Mimo że każdy dobrze zna swojego współmałżonka, to wcale nie ułatwia kupna prezentu. To duży problem zarówno dla niej, jak i dla niego. Rozwiązaniem może być tu prezent dla obojga. Na pewno współmałżonkowie mają niejedno wspólne hobby. Dobrym pomysłem może być zatem taki prezent, który zadowoli oboje. Jeśli przykładowo małżonkowie lubią podróżować, to warto zastanowić się, czy w ramach prezentu na rocznicę ślubu nie wykupić jakieś wycieczki. Będzie to także znakomity pomysł na to, aby rocznicę ślubu uczcić wspólnie w sposób wyjątkowy.

Jaki prezent na rocznice ślubu dla rodziców?

A co kupić na rocznicę ślubu dla rodziców? W tym przypadku wybór także często nie jest łatwy. Tym bardziej że każdy zawsze pragnie podarować swoim rodzicom coś naprawdę wspaniałego. Dobrym pomysłem może być np. zorganizowanie rodzicom wyjątkowej i romantycznej kolacji. Taką kolację zorganizować można choćby w restauracji, w której rodzice byli kiedyś na randce. To z pewnością przywoła romantyczne wspomnienia.

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół

Rocznicy ślubu nie obchodzą jedynie nasi rodzice, ale oczywiście również wielu naszych przyjaciół. Im także należy z tej okazji podarować coś wyjątkowego. Jaki prezent dobrze sprawdzi się w tym przypadku? Przyjaciele na pewno będą zadowoleni z czegoś praktycznego. Może być to na przykład elegancka pościel. W przypadku przyjaciół dobrym pomysłem może być również prezent humorystyczny, np. koszulki ze zdjęciem. Dla niego koszulka z wizerunkiem małżonki, dla niej koszulka z wizerunkiem małżonka. Takie koszulki obdarowani mogą potraktować choćby jako piżamę.

Udostępnij