slubnydom.pl

Blog tematyczny o weselu i ślubie

ModaUroda

Jak nosić krótkie paznokcie hybrydowe?

Jak nosić krótkie paznokcie hybrydowe?

Manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych sposobów na zdobienie paznokci. Kobiety wybierają go ze względu na trwałość, a także to, jak pięknie prezentuje się na dłoniach. Paznokcie hybrydowe można nosić w różny sposób. Niektóre kobiety preferują długie paznokcie, inne wybierają mocno skrócone. Jakie kolory pasują do krótkiej wersji? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek, dzięki którym kolejny manicure będzie prezentował się nienagannie.

Krótkie paznokcie hybrydowe


Wiele kobiet lubi krótkie paznokcie, ponieważ wtedy zwyczajnie im nie przeszkadzają podczas wykonywania codziennych czynności. Długie paznokcie wyglądają bardzo efektownie, ale z drugiej strony bywają też niewygodne. Jak malować krótkie paznokcie? Na takiej długości cudownie prezentują się wszystkie ciemne, mocne i nasycone kolory. Wtedy dłonie wyglądają bardzo elegancko. Można zatem postawić na przykład na czerń, ciemny brąz, bordo, a także różne odcienie szarości i zieleni. Manicure w tym stylu wygląda doskonale, takie paznokcie można nosić nawet wtedy, gry pracuje się w biurze. Kluczem jest bowiem ich długość.

Matowe paznokcie


Wybierając dla siebie krótką długość paznokci, można postawić też na różnego rodzaju efektowne zdobienia, które dają ciekawe efekty. Pierwsza opcja to top coat, który matowi kolor paznokci. Dzięki temu prezentują się one bardzo modnie. To popularny sposób na ozdobienie paznokci już od kilku miesięcy. Można pomalować je wtedy na ciemny kolor. Krótkie paznokcie dobrze prezentują się również wtedy, gdy wybierzemy kolory metaliczne oraz różnego rodzaju drobinki rozświetlające. Można zatem postawić nawet na paznokcie brokatowe, o ile właśnie będą krótkie. Nie jest to może wersja dla kobiet, które pracują w miejscach wymagających odpowiedniego stroju i makijażu, ale na przykład dla młodych dziewcząt, studentek lub uczennic.

Jasne paznokcie hybrydowe


Jasne kolory lakieru na paznokciach również zawsze pięknie się prezentują. Są idealne na wiosnę, doskonale pasują do stylizacji utrzymanej w pastelowej kolorystyce. Można pomalować je na biało, beżowo, różowo, a także na różne pastelowe odcienie kolorów takich, jak zieleń, fiolet czy niebieski. Jeżeli wybiera się krótkie paznokcie, które opiłowane są na kształt migdału lub kwadratu, tak naprawdę każdy kolor będzie dobrze wyglądał. Nie trzeba się ograniczać, bo to właśnie długość paznokci jest kluczem do tego, aby dłonie prezentowały się stylowo, elegancko i z klasą. Tak zwane „szpony” zwyczajnie nie pasują na wszystkie okazje, o czym warto pamiętać.

Udostępnij