slubnydom.pl

Blog tematyczny o weselu i ślubie

Ślub i wesele

Zorganizuj fantastyczne wesele bez alkoholu!

Zorganizuj fantastyczne wesele bez alkoholu!

Kiedy już para zakochanych zdecyduje się powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, pora przystąpić do organizacji ślubu i wesela. Choć w tej kwestii trendy zmieniają się w sposób dynamiczny, istnieje kilka ponadczasowych pomysłów na dobrą, a przy tym kulturalną zabawę do rana. Jak sprawić, by i państwo młodzi, i zaproszeni goście przez lata miło wspominali ten niezwykły wieczór? Coraz popularniejszą opcją jest wesele w plenerze, zarówno z serwowanym alkoholem, jak i bez.

Niezapomniana uroczystość weselna – w budynku czy na świeżym powietrzu?

Ze względu na fakt, że przyjęcia weselne organizowane są głównie w sezonie wiosenno-letnim, pogoda zazwyczaj sprzyja. Oczywiście nie da się jej nigdy zagwarantować, lecz przeważnie restauracje specjalizujące się w imprezach plenerowych, jak na przykład Naskrajnej.pl, są przygotowane na ewentualne opady deszczu czy inne zjawiska atmosferyczne. Co więcej, plener to większa przestrzeń niż tradycyjna sala weselna, znajdująca się w budynku. Dzięki temu goście zwykle czują się swobodniej, lepiej się integrują i wczuwają się w romantyczny nastrój, mogąc nieustannie podziwiać rozgwieżdżone niebo nad sobą. Urokliwe otoczenie to również okazja do zrobienia sobie pięknych pamiątkowych zdjęć.

Pomysł na wesele – z alkoholem czy bez?

Choć w polskiej kulturze przyjęło się, że na weselach obecny jest alkohol, wiele osób odchodzi od tego zwyczaju. To mit, że aby dobrze się bawić, konieczny jest kieliszek czegoś mocniejszego. Tak naprawdę wszystko zależy od nastroju zaproszonych gości, stworzonego podczas imprezy klimatu oraz zaoferowanej oprawy muzycznej. Również bez alkoholu uroczystości weselne trwać mogą do białego rana! Co więcej, zamiast trunków gościom zaproponować można soki, zdrowe i pozbawione procentów koktajle oraz inne napoje, wedle pomysłów i preferencji organizatorów.

Marzysz o oryginalnym, wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju przyjęciu weselnym? Jeśli tak, doskonałym rozwiązaniem będzie bezalkoholowa impreza w plenerze! Już dziś zapoznaj się z ofertą.

Udostępnij