slubnydom.pl

Blog tematyczny o weselu i ślubie

Ślub i wesele

Jak znaleźć najlepszego didżeja na wesele

Jak znaleźć najlepszego didżeja na wesele

Wesele za pasem? Szukacie didżeja na wesele? Zapewne zostaniecie zasypani tym większą ilością ofert, im więcej czasu przeznaczycie na ich szukanie. Jak znaleźć didżeja, który poprowadzi Wasze wesele, będzie nie podejrzanie tani, ani drastycznie drogi. Gdzie szukać takiej usługi, aby trafić w przysłowiową dziesiątkę. Zapraszamy do lektury wszystkie przyszłe Pary Młode!

Oferty didżeja na wesele

Gdy zacząłeś poszukiwania dobrej oferty DJ na wesele zapewne wertujesz najpierw Internet. Prosisz o oferty tak, aby na spokojnie je przeanalizować i wybrać tą najlepszą dla siebie. No i po wnikliwej analizie na którą czasami przeznacza sporo czasu, dochodzisz do pewnych wniosków. Każdy DJ pisze, że jest profesjonalny, że ma najlepszy sprzęt, prowadził już w przeszłości wiele wesel, na jego imprezach nikt się nie nudził i nikt nie narzekał. Widzisz także ceny i tutaj zaczynasz się zastanawiać, bo jeden DJ kosztuje 1000 zł a drugi jest od niego kilkakrotnie droższy. Jak zatem jest to możliwe ? Czy po prostu należy wybrać najtańszą ofertę? Wszystko okazuje się podczas wnikliwej ich analizie. Najczęściej wynika, że tanie oferty są najprawdopodobniej dobre tylko na papierze. Brak rzetelnej opinii o usłudze, nie ma zdjęć, brakuje filmów, lub nagrania są bardzo amatorskie i niskiej jakości. Jedną z ciekawych ofert didżeja na wesele znajdziesz na stronie https://musicserwis.com/

Po pierwsze opinie

Przede wszystkim jeśli nie jesteście pewni jakości usługi didżeja weselnego, którą macie na oku, to szukaj opinii. Nierzadko zdarza się, iż czekoladka na którą macie ochotę wcale nie jest taka słodka. Po przeglądnięciu opinii na mapach Google, czy weselnym portalu okazuje się, że DJ nie jest taki cudowny, jak nam opisuje w mailu. Co czwarta para ma zastrzeżenia i nie wybrała by go po raz kolejny. Jeśli współczynnik negatywów wynosi jeden na sto, to spokojnie. Jeśli jednak jest wyższy (przykładowo 2 na 10), to trzeba się zastanowić, czy nie szukać dalej. Najczęściej bezpieczne są usługi didżejskie, które mają pozytywnych opinii dużo i wszystkie są pozytywne. Opinii na temat upatrzonego didżeja szukaj na mapach Google, Facebooku, specjalistycznych portalach weselnych, wśród znajomych. 

dj wesele

Cena usługi DJ na wesele

Analizując usługi didżej na wesele pod kosztem ceny, optymalnym rozwiązaniem wydaje się odrzucenie tych najtańszych i przesadnie drogich. Skrajności często po prostu się nie opłacają. Jednak, jeśli zależy Wam na didżeju z polecenia, może warto dopłacić i mieć pewność dobrej usługi? Cóż, czasami potencjalna oszczędność zmusi nas do straty czasu na kolejne poszukiwania, a w najgorszym przypadku zemści się wybraniem słabszej usługi. Zapewne wiele z Was zna powiedzenie, że jakość nie kosztuje, ale kosztem jest jej brak. To samo tyczy się usług na szeroko pojętym rynku usług weselnych. 

Filmy i zdjęcia z wesel

Dobrym pomysłem jest poświecenie czasu na obejrzenie filmów z wesel, który namierzony przez Was didżej prowadził. Na nich na własne oczy zobaczysz jak bawią się goście. Najlepiej gdy są to filmy z oryginalną ścieżką dźwiękową. Często kamerzyści potrafią nawet z kiepskiej imprezy zmontować ciekawie wyglądający klip. Są Pary Młode, które planują odwiedzenie wesela, które prowadzi wytypowany DJ. Jednak jest to często czasochłonne i trudne, bo nie każdy zaprosi Was „pod okno” czy wręcz na salę, na której trwa impreza.

didżej na wesele

Podsumowanie

Szukając didżeja na wesele zdamy sobie sprawę, iż jest to proces nie tak łatwy, jakby się wydawało. Szereg ofert, które na pierwszy rzut oka wydają się ciekawe, po głębszej analizie niestety tracą swój blask i urok. Zatem zapewne przyjdzie Wam poświecić na szukanie Waszego didżeja na wesele więcej czasu, niż pierwotnie zakładaliście. 

Udostępnij