slubnydom.pl

Blog tematyczny o weselu i ślubie

Ślub i wesele

Jaka sukienka na odstający brzuch?

Jaka sukienka na odstający brzuch?

Ślub to jedna z najpiękniejszych okazji w życiu dla każdej kobiety. Panie chcą prezentować się w tym dniu wyjątkowo, dlatego też dokładają wszelkich starań, aby stworzyć idealną stylizację. Na rynku sukien ślubnych jest naprawdę szeroki wybór, dlatego każda kobieta znajdzie coś dla siebie, nawet jeżeli ma sporo mankamentów figury.

Najpiękniejsza sukienka ślubna


Warto odrobinę wcześniej rozpocząć poszukiwania wymarzonej ślubnej kreacji. Najlepiej odwiedzić sporo salonów, aby zobaczyć, jakie sukienki są modne w danym roku. Poza tym można zawsze sprawdzić ofertę sklepów sieciowych, ponieważ niektóre z nich od czasu do czasu mają sukienki ślubne. Nie są to kreacje w stylu tych, które znajdziemy w tradycyjnych salonach mody ślubnej, ale równie piękne propozycje, często zdecydowanie tańsze.

Jaka sukienka na odstający brzuch?


Jeżeli kobieta wybiera się do ślubu wtedy, gdy jest już w ciąży, jej brzuszek może już mocno odstawać od sylwetki. To właśnie wtedy potrzebna będzie specjalna kreacja, która będzie pięknie leżeć. Można zdecydować się na sukienki odcinane pod biustem, które są luźno puszczone w dół. Taka kreacja nie krępuje brzuszka i nie uciska go, ale jednocześnie bardzo ładnie podkreśla linię biustu. Kobieta może podkreślić atuty swojej figury, a jednocześnie czuć się swobodnie. Ten sam krój sukienki będzie dobry dla kobiet, które mają po prostu tęższą figurę i spory brzuszek, pomimo że nie są w ciąży.

Perfekcyjna sukienka ślubna


Jeżeli figura ma sporo mankamentów, wybór sukienki pewnie zajmie trochę więcej czasu. Warto zdecydować się, która część sylwetki zostanie najlepiej podkreślona za pomocą kreacji, a następnie szukać właśnie takich modeli. Kobiety o pięknej linii ramion mogą postawić na przykład na sukienki, które je eksponują. Panie szczupłe w talii mogą wybierać sukienki bardzo dopasowane, które uwydatniają wąską kibić. Od czasu do czasu w niektórych salonach można spotkać też sukienki o luźniejszym fasonie, które tak mocno nie opinają sylwetki. Będą to dobre propozycje dla kobiet o pełniejszych kształtach, które nie chcą tak dopasowanych kreacji.

Indywidualny projekt sukienki ślubnej


Jedną z opcji jest również zamówienie indywidualnego projektu sukienki ślubnej. Kreacja może być uszyta na przykład w salonie krawieckim, który specjalizuje się w takich projektach. To dobry wybór wtedy, gdy w ofercie renomowanych salonów sukien ślubnych nie uda się znaleźć wymarzonej sukienki, która będzie naprawdę świetnie leżała i podkreślała atuty figury.

Udostępnij